PZP online kalkulačka na porovnanie ceny

PZPZaujíma vás téma PZP kalkulačka a ako ušetriť? Potom čítajte ďalej. Bežný ťažko zarábajúci človek nemá čas pomaly ani na to, aby si doprial trošku odpočinku. Tak kde by ho nabral, keby si chcel porovnať možnosti zabezpečenia vozidlá od rôznych poisťovní? Bez mála by mu to zabralo aj niekoľko hodín, ak nie dní. Ak chcete výhodnú PZP kalkulačku, tak ho vyhľadáte na webe cez link na Insuro.sk. Ten vám výpočet ceny možností zobrazí do niekoľkých sekúnd. Už nemusíte zbytočne strácať čas, ani platiť za nevýhodnú zákonnú poistku, pretože to najlepšie a najvýhodnejšie máte teraz ihneď k dispozícii. Ohľadom tohto si môžete prečítať viacej vo všeobecnom článku. Ak ste s vašim aktuálnym zabezpečením spokojný, tak vďaka porovnávaču sa uistíte, že spokojnosť je oprávnená. V opačnom prípade môžete nájsť takú ponuku povinného zmluvného poistenia, ktorá by vám vyhovovala možno ešte viac.

Bezplatná PZP online kalkulačka ako šetrič času

V dnešných „moderných“ časoch dokonca nepožaduje ani samotná poisťovňa, aby ste ich pobočku navštívili osobne a týmto spôsobom si uzatvorili aj poistnú zmluvu. Týmto ušetria čas nielen vám, ale aj sebe. Poistná zmluva je spísaná automaticky, zatiaľ čo by ste v pobočke museli čakať niekedy aj viac ako polhodinu. Ak si k tomu pridáte aj čas samotného zisťovania rôznych ponúk, časová strata sa vo veľkej miere navýši.

Je vždy pohodlnejšie prísť z roboty domov a povinné zmluvné poistenie si vybaviť v hocktorý deň a v hocakom čase. Predstava toho, žeby ste sa po práci ponáhľali do niektorej pobočky a zistíte, že už idete aj tak neskoro, je veľmi nepríjemná. A povedzme si pravdu, stalo sa to už neraz. Online PZP kalkulačka od Insuro na porovnanie, výpočet a uzatvorenie PZP nemá otváraciu dobu. Vďaka tomu funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výnimku môže predstavovať jej aktualizácia, ktorá však netrvá dlhšie ako zopár minút.

Aby ste sa k výsledkom dopracovali, je potrebné vypísať jeden formulár. Doňho zadávate technické parametre vášho vozidla a niektoré údaje o vás na získanie čo najviac možných zliav. Samozrejme, nepôjde o žiadne osobné informácie, nakoľko sú výsledky PZP kalkulačky nezáväzné, to znamená bez povinnosti jeho uzatvorenia. Osobnejšie informácie bude nutné zadávať až vtedy, keď si niektorú z ponúk vyberiete a požiadate o ňu jednoduchým klikom.

Odkaz na web: https://www.insuro.sk/pzp/

Po tomto požiadaní vám na mail bude doručený návrh a podmienky zmluvy, údaje na zaplatenie poistného a dočasná biela karta. Tu si nezabudnite vytlačiť a nosiť pri jazde s poisteným vozidlom, pretože dokazuje aktuálnosť PZP na vozidle. Bez jej prítomnosti môžete byť pokutovaný. Poistné je nutné zaplatiť čím skôr, aby vám poisťovňa zaslala originál bielu a zelenú kartu ešte pred uplynutím jej dočasnej varianty.

Najlepšia cena PZP kalkulačkou jedine pri rýchlom uzatvorení online

Uzatvorenie poistenia vozidla cez internet má aj iné výhody než len ušetrený čas a porovnanie. Kalkulačka vám zistí tú najlepšiu cenu. Vďaka rôznym bonusom a zľavám vám môže byť z poistného odpočítaných až 30%, niekedy aj viac. Uvidíte, že rozdiely rôznych poistných návrhov môžu činiť aj niekoľko stoviek eur. Nikde nemáte istotu, že pracovník niektorej konkrétnej poisťovne vám ponúkne a odpočíta všetky možné zľavy. Pri uzatváraní PZP online sa vám zobrazí zoznam zliav, ktorý si môžete aplikovať. Okrem toho mnoho poisťovní poskytuje za zmluvu cez internet fixnú zľavu 10%, čo by ste v pobočke určite nedostali. Preto je najlepším spôsobom získania tej najvýhodnejšej poistnej zmluvy práve bezplatná online kalkulačka.

Ponuky poisťovní sú pravidelne aktualizované

PoisťovňaMôže byť, že niektorí sú voči online vybavovaniu a záruke najlepšej ceny skeptickí. Ponuky jednotlivých poisťovní sú pravidelne aktualizované. Takže sa nemusíte obávať toho, žeby sa aktuálna akcia neprejavila aj v tomto porovnávači. Práve tento fakt je ďalším veľkým dôvodom na to, prečo si na uzatvorenie povinného zmluvného poistenia zvoliť porovnanie.

Vo výsledkoch sa vám nezobrazí ponuka len jednej poisťovne. Vďaka tomu je kalkulačka veľmi obľúbeným nástrojov. Do niekoľkých sekúnd vám urobí výpočet ceny hneď niekoľkých poisťovní. V súčasnosti si môžete cenu PZP kalkulačkou porovnať v poisťovniach:

 • Allianz,
 • Axa,
 • Generali,
 • Genertel,
 • Groupama,
 • Komunálna poisťovňa,
 • Kooperativa,
 • Onlia,
 • Union,
 • UNIQA
 • a ČSOB.

Ako vidíte, sú to tí najväčší poisťovatelia, ktorých kvalitu zaručuje dlhoročná tradícia a spokojnosť zákazníkov.

Porovnanie rôznych druhov vozidiel

Kalkulačka sa vám postará o uzatvorenie PZP na viacero druhov vozidiel, nielen na osobné autá. Určite viete, že zákon nariaďuje poistiť všetky motorové vozidlá a niektoré nemotorové, ako napr. motocykel, prípojné či návesné vozidlo atď. Pokiaľ jazdíte s dopravnými prostriedkami bez tohto typu zabezpečenia, riskujete nielen mastné pokuty, ale plne na seba preberáte zodpovednosť za škody, ktoré by ste mohli spôsobiť iným účastníkom cestnej premávky. Ak by ste ho ale pri škodovej udalosti mali, poisťovňa môže preplatiť až 100% vzniknutej škody.

Preto, či hľadáte najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie cez PZP kalkulačku na:

 • auto,
 • motocykel,
 • nákladné auto,
 • traktor,
 • cestný alebo pracovný stroj

či na čokoľvek iné, s online porovnaním ho určite nájdete. Nebude vás to stáť vôbec nič, iba ak pár minút času, ktoré je potrebné obetovať na vypísanie formulára. Následne už len počkáte na výpočet a uvidíte, že rozdiely v poistnom môžu činiť aj 300 eur. Kto by chcel platiť zbytočne veľa za niečo, za čo toľko nemusí platiť? Vďaka online PZP kalkulačke získate to najlacnejšie povinné zmluvné poistenie skoro za počkaním.

V prípade, že už máte nejakú poistnú zmluvu, ale našli ste výhodnejšiu ponuku, máte právo ju vypovedať. Vzor žiadosti na výpoveď nájdete na tej istej stránke, ako PZP kalkulačku na porovnanie. Len si ju stiahnete, dopíšete svoje údaje a odošlete do vašej poisťovne spolu s dokladom o zaplatení u druhého poisťovateľa. Aktuálny poisťovateľ je povinný vám neprečerpané poistné vrátiť. No výpoveď PZP je možné podávať najneskôr 6 týždňov pred oficiálnym ukončením poistnej zmluvy. V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *